Wybierz kategorię
Bemary (0)
bemary (0)
chłodnictwo (0)
elektryczna (0)
gazowa (0)
Grill wodny (0)
Kotły warzelne (0)
Kuchnie (47)
obróbka termiczna (0)
Rożna (0)
technika zmywania (0)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Regulamin sklepu.

Informacje ogólne:

 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.gastroconcept.pl prowadzony przez firmę Gastro Concept Sławomir Denisiuk, ul. Morska145, Gdynia 81-206.
 2. Sklep internetowy GASTRO CONCEPT prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet oraz sprzedaż hurtową.
 3. Firma GASTRO CONCEPT jest stroną umowy sprzedaży zawieranej z Klientem i widnieje na fakturze VAT jako sprzedawca zamówionych towarów.
 4. Wszystkie produkty oferowane w sprzedaży sklepu internetowego GASTRO CONCEPT są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski i są objęte gwarancją producenta, chyba że w opisie jest zaznaczona inna informacja (np. gdy towar jest używany).
 5. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym GASTRO CONCEPT wyrażone są w PLN (złotych polskich) i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca cena dla stron transakcji widnieje przy produkcie w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.
 6. Na każdy zakupiony towar wystawiamy fakturę VAT.
 7. Sklep internetowy GASTRO CONCEPT dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczone na kartach produktów były zgodne z informacjami podanymi przez ich producentów. Nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów (w wyniku ich nagłej zmiany przez producenta), które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
 8. Prezentowane zdjęcia produktów stanowią ich graficzną prezentację. Mogą jednak nieznacznie odbiegać od oryginałów. Nie oznacza to zmiany właściwości prezentowanych produktów.
 9. Liczba produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego GASTRO CONCEPT jest zmienna i podlega aktualizacji.
 10. GASTRO CONCEPT zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży oraz możliwość odwołania lub ograniczenia części oferty, czasu trwania promocji bądź zmiany asortymentu.

Warunki zamówienia i dostawy:

 1. Zamówienia w sklepie internetowym GASTRO CONCEPT można składać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, za pośrednictwem serwisu internetowego www.gastroconcept.pl.
 2. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia lub założenie konta w sklepie internetowym GASTRO CONCEPT oraz podanie prawdziwych danych kontaktowych.
 3. Przyjęcie zamówienia do realizacji przez sprzedawcę, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży wiążącej obie strony transakcji.
 4. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym GASTRO CONCEPT nie jest równoznaczne z jego przyjęciem do realizacji. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podawania przyczyny.
 5. Od chwili złożenia zamówienia do czasu jego potwierdzenia przez sprzedawcę, Klient ma prawo do anulowania zamówienia lub wprowadzenia zmian. W tym celu należy skontaktować się ze sprzedawcą. Od chwili wysłania towaru Klient nie może anulować zamówienia.
 6. Warunki realizacji nietypowych zamówień są ustalane indywidualnie z Klientem.
 7. Sklep internetowy GASTRO CONCEPT oferuje następujące formy zapłaty za zamówienia:
  • przelewem na konto – Klient otrzyma numer konta bankowego sklepu GASTRO CONCEPT, na które należy wpłacić należność za złożone zamówienie. Zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty.
  • Inne formy ustalana indywidualnie.
 8. Zamówienia są wysyłane po indywidualnie ustalanym koszcie transportu.
 9. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do pewnej, podanej przez przewoźnika kwoty. 

Zasady zwrotu zakupionego towaru:

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru, składając stosowne oświadczenie w formie pisemnej.
 2. Zwrot towaru, o którym mowa w pkt. 1 „Zasad zwrotu zakupionego towaru” odbywa się na koszt Klienta. Każdy element zwracanego towaru musi być kompletny i fabrycznie zapakowany. Zwracany towar musi być w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli powyższy warunek nie zostanie spełniony – sklep internetowy GASTRO CONCEPT może nie uznać zwrotu towaru.
 3. Zwracany towar wraz z pisemnym oświadczeniem należy odesłać na koszt własny, na adres siedziby sklepu internetowego GASTRO CONCEPT. Oświadczenie powinno zawierać dane osobowe oraz sposób zwrotu należności za zwrócony towar – numer konta bankowego Klienta.
 4. Jeżeli Klient spełnia warunki zwrotu towaru, zawarte w pkt. 1, 2 i 3 „Zasad zwrotu zakupionego towaru” sklep internetowy GASTRO CONCEPT dokona zwrotu pieniędzy na konto Klienta w terminie 5 dni, od daty otrzymania zwróconego towaru.
 5. Prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt. 1 „Zasad zwrotu zakupionego towaru”, dotyczy także sprzedaży ratalnej, przy umowach zawieranych na odległość, zgodnie z warunkami odrebnej umowy kredytowej.

Warunki gwarancji:

 1. Produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego GASTRO CONCEPT są objęte gwarancją producenta i mogą być serwisowane są przez autoryzowane serwisy na warunkach określonych przez producenta. Każdorazowo szczegółowe warunki gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, dostarczonej klientowi wraz z towarem.
 2. Podczas obierania przesyłki, w obecności kuriera, Klient powinien dokładnie sprawdzić zawartość paczki i stan sprzętu. Jeżeli stwierdzi uszkodzenia należy sporządzić protokół u kuriera i odesłać przesyłkę lub jej nie odbierać. Jeśli usterki nie zostały zauważone w chwili odbierania przesyłki, a sprzęt jest wadliwy, wówczas należy niezwłocznie poinformować o tym fakcie sprzedawcę oraz firmę kurierską.  
 3. W przypadku urządzeń nieplombowanych podstawą przyjęcia towaru na serwis są nie naruszone stickery, umożliwiające bezsprzeczną identyfikację sprzętu.  
 4. Sklep internetowy GASTRO CONCEPT obowiązuje się do naprawy towaru zgłoszonego w ramach reklamacji w terminie 30 dni roboczych, od daty przyjęcia towaru do serwisu. W przypadku naprawy o szczególnym stopniu trudności (np. sprowadzenia podzespołów z zagranicy), termin naprawy ulega przedłużeniu do 60 dni roboczych.
 5. Utrata gwarancji następuje w przypadku stwierdzenia:
  • zerwania lub uszkodzenia plomb gwarancyjnych,
  • samowolnych napraw przeprowadzonych przez osoby nieuprawnione,
  • uszkodzenia lub zniszczenia numerów seryjnych,
  • uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, termicznych lub celowego uszkodzenia towaru i wywołanych przez nie wady,
  • uszkodzeń powstałych przez niewłaściwe korzystanie lub niezgodne z instrukcją użytkowania, instalacji, przechowywania lub konserwacji towaru,
  • uszkodzeń powstałych w wyniku stosowania nieoryginalnych lub niezgodnych z zaleceniami producenta materiałów eksploatacyjnych,
  • zniszczonej lub nieczytelnej karty gwarancyjnej, lub dowodu zakupu
 6. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.
 7. Internetowy sklep GASTRO CONCEPT nie bierze odpowiedzialności za szkody i straty powstałe w wyniku niemożności korzystania ze sprzętu, pozostającego w naprawie. GASTRO CONCEPT.
 8. W pozostałym zakresie niniejsze warunki gwarancji normuje Kodeks Cywilny.

Ochrona danych osobowych:

 1. Dane osobowe Klientów sklepu internetowego GASTRO CONCEPT umieszczone w bazie GASTRO CONCEPT są przetwarzane i wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia oraz, jeśli Klient wyrazi zgodę – w celu wysyłania newslettera.
 2. Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i nie są udostępniane innym podmiotom.
 3. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania za pośrednictwem indywidualnego konta klienta. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.Postanowienia końcowe:

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Podmiot prowadzący sklep nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego GASTRO CONCEPT zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu, etc) lub innych od niego niezależnych.
 3. Właściciel sklepu komputerowego GASTRO CONCEPT  zastrzega sobie zmiany niniejszego regulaminu.
 4. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. nr 180, poz. 1495) Klient, kupując sprzęt elektryczny lub elektroniczny, ma prawo zwrócić stary (zużyty) sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym kupił nowy produkt. Klienci internetowego sklepu komputerowego
 5. Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania w sklepie internetowym GASTRO CONCEPT. W związku z tym Klient jest zobowiązany do bieżącej weryfikacji postanowień w regulaminie.
 6. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu, prezentacji i wiarygodności danych prosimy kierować na slawek.denisiuk@wp.pl
 7. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszych zasadach mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Kontakt
gastroconcept@gastroconcept.pl

Sprzedaż: 604 395 310

Serwis: 0 58 661 38 53

Adres:
Gastro Concept
ul. Morska 145
81-206 Gdynia

NIP: 957-051-69-46
REGON: 220107963
Wysyłka
Z uwagi na zróżnicowanie towaru koszty wysyłki są zawsze podane w opisie produktu lub uzgadniane indywidualnie. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie wagą i gabarytem. Zawsze staramy się znaleźć możliwie najtańszy i najbezpieczniejszy środek transportu.
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
Statystyki
Gości online: 7
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
3624012
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z handlowcem.

Aktualna Data: 2021-01-23 11:26
Data Ostatniej Aktualizacji: 2009-03-24
© Gastroconcept - Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.